HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
ELT-1680Y Aluminum Alloy Yacht
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 16.80 m |
| Beam (Width) | 4.40 m |
| Depth | 1.90 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | 30 knots (kn) |
| Passenger Capacity | 12 persons |
| Navigation Area | - |