HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
ELT-1400Y-I Yacht
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 13.775 m |
| Beam (Width) | 3.1 m |
| Depth | 0.85 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | 45 knots (kn) |
| Passenger Capacity | 12 persons |
| Navigation Area | - |