HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
ELT-763Y-I Yacht
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 7.630 m |
| Beam (Width) | 2.580 m |
| Depth | 1.055 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 12 persons |
| Navigation Area | - |
HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 7.630 m |
| Beam (Width) | 2.580 m |
| Depth | 1.055 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 12 persons |
| Navigation Area | - |