HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
ELT-816Y Yacht
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 8.168 m |
| Beam (Width) | 2.60 m |
| Depth | 0.983 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 10 persons |
| Navigation Area | - |
HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 8.168 m |
| Beam (Width) | 2.60 m |
| Depth | 0.983 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 10 persons |
| Navigation Area | - |