HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
ELT-870Y Yacht
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 8.700 m |
| Beam (Width) | 2.390 m |
| Depth | 1.000 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 11 persons |
| Navigation Area | - |
HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 8.700 m |
| Beam (Width) | 2.390 m |
| Depth | 1.000 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 11 persons |
| Navigation Area | - |