HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
ELT-763Y-II Yacht
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 7.630m |
| Beam | 2.580m |
| Depth | 1.055m |
| Main Engine | - |
| Propulsion | - |
| Speed | - |
| Capacity/Passengers | 6 persons |
| Navigation Area | - |
HOME / PRODUCTS / Sportfishing Yacht
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 7.630m |
| Beam | 2.580m |
| Depth | 1.055m |
| Main Engine | - |
| Propulsion | - |
| Speed | - |
| Capacity/Passengers | 6 persons |
| Navigation Area | - |