HOME / PRODUCTS / Working Boat
ELT-1380G Aluminum Alloy Work Boat
SPECIFICATIONS
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length Overall (LOA) | 13.80 m |
| Beam (Width) | 3.28 m |
| Depth | 1.71 m |
| Main Engine | - |
| Propulsion System | - |
| Maximum Speed | - |
| Passenger Capacity | 11 persons (assumed correction for 111) |
| Navigation Area | - |